kons iş ilanları
kons iş ilanları

Kons Konsomatris Nedir?

içindekiler

Kons Konsomatris Nedir?

 

Kons, konsomatris kelimesinin kısaltmasıdır.

Konsomatris eğlence mekânlarında, Nihgt clup ve alkollü mekanlarda görsellik katmak amacı ile müşterilerle oturan, sohbet eden, belirtilen dakikada içki içen (kons bayanın içki içmesi zorun değildir), içki içerek çalıştığı mekâna para kazandıran kadınlara kons denir.

Kons bayanlar; gece hayatının en büyük parçası olan eğlence mekânlarında müşteri ile yakından ilgilenir ve keyifli vakit geçirmesini sağlar. Her mekanda kons bayanların yanı sıra solistler, oryantallerde bulunmaktadır.

İyi bir kons kadını gelen müşteriyi iyi tanıyıp, anlayıp analiz etmeli ve beklentisini üst düzeyde karşılamalıdır. Çünkü gelen müşteri size hayat hakkında sorunlarını kimi zaman kimseye anlatamadığı konuları anlatacaktır. İyi bir kons kadını da müşteriye doğru soru sorduğunuzda ve istediği cevabı verdiğinizde müşteri memnun kalacak ve bunun sonuncunda bol satış olacaktır.  Kesin olan bir şey var ki müşteri mekâna iyi vakit geçirmeye ve kendisini anlayan güzel bir kadın için geliyor.

Kons bayanlar; çeşitli eğlence mekânlarında ve gece çalışırlar.

Konsomatris olmak için tecrübeli olmanız gerekmez, işe başlamanızın ardından menajerliğimiz tarafından bilgi ve eğitim verilmektedir. Başvuru yapmanız için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir.

Sizlerde kons olarak çalışmak istiyorsanız ve kendinizden eminseniz çalışmak istediğiniz eğlence mekânının ajans hizmeti kullanabilir ya da iyi bir ajans şirketi ile işe başlamanız mantıklı olacaktır.

Kons nedir? Nasıl kons olunur eğlence mekânlarında kons iş ilanları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir güvenilir ve elit mekânlarda çalışabilir, yılların verdiği tecrübelerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Kons Hakkında Bilmeniz Gereken Bazı Önemli Bilgiler

  • Kons kadını olabilmeniz için deneyim gerektirmese de en iyi şekilde fiziğinize özen göstermelisiniz. Başkalarının önünde seksi olun, eğlenin ve eğlendirin. Sohbet yeteneğinizi geliştirin ve sosyal olun. Gece uzun saatler çalışmaya hazırlık olun.
  • İyi bir mekanda kons işi alabilmek için, kaliteli mekanları araştırın ve gerekirse pratik yapmak için kons kadınlarla sohbet edin ve işi tam manasıyla öğrenmeye çalışın. Kons kadını olmaya karar vermek için gerekirse kaliteli bir mekana gidip gözlem yapabilirsiniz.
  • Eğlence sektöründe kons kadının kötü bir imajı olmasının en önemli nedeni kötü mekanlarda bilinçsiz bir şekilde işe başlamasıdır. Bu nedenden dolayı iyi bir menajerlik firması ile iletişeme geçin onun rehberliği ile bu işe başlayın.

Kısaca özetlemek gerekirse kaliteli bir mekanda kons olarak işe başlamak istiyorsanız mekan sahibini iyice araştırın ve en önemli adım ise  bu işi bilen ajanslarla iletişime geçin.

Türkiye il genelinde güvenilir, kaliteli mekanlarda ve kons kadınının tüm haklarını koruyan en iyi hizmet veren Tempo ajans menajerlik firmamızla iletişime geçebilir iyi bir kons kadını olmak için ilk adımı atmış olursunuz.

Türkiye’deki yaşam imkânlarının üstünde elit ve kaliteli bir yaşam sürdürmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Tempo Ajans Menajerlik

Tel: 0 553 850 92 46

Whatsapp: 0 553 850 92 46

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir